• TikTok

LETNÁ SÚŤAŽ
s HELL ENERGY 2024


1.6.2024 - 31.8.2024

Kúp si plechovku HELL ENERGY alebo HELL ICE COFFEE
kdekoľvek na Slovensku a vyhraj Skúter HONDA, 10x 500 € alebo ďalšie hodnotné ceny.

SÚŤAŽNÉ PRODUKTY

Ľubovoľný nápoj značky HELL ENERGY alebo HELL ICE COFFEE

AKO SA ZAPOJIŤ?

Zaregistruj sa na webe, odfoť alebo naskenuj obrázok svojho dokladu o nákupe, zadaj kód (prvých osem znakov OKP) pokladničného dokladu z nákupu, ktorý si uskutočnil kdekoľvek na Slovensku a môžeš vyhrať niektorú z cien. Jeden pokladničný doklad = jedna možnosť výhry. Každý ďalší pridaný doklad, násobí šancu výhry. Jeden nákup na eshope www.hellenergystore.sk resp. objednávka = dve možnosti výhry (tzn. jedna možnosť výhry + jedna možnosť výhry = dvojnasobná možnosť na výhru pri žrebovaní)

  1. Kúp od 1.6. 2024 do 31.8.2024 v obchodoch/predajniach v rámci Slovenskej republiky 1 súťažný produkt* HELL ENERGY alebo HELL ICE COFFEE na jednom pokladničnom doklade.
  2. Zaregistruj sa alebo sa prihlás (ak si už zaregistrovaný). Registrácia z predošlých súťaži, je neplatná. Je nutné sa registrovať nanovo.
  3. Vlož (prvých osem znakov OKP) z tvojho pokladničného dokladu
  4. Nahraj fotku pokladničného dokladu

PRIHLÁSENIE


REGISTRAČNÝ FORMULÁR

Pozrit sa do štatútu súťaže alebo napíš e-mail na info@hellenergy-sutaze.sk Odpovieme ti v pracovných dňoch medzi 9.00 – 16.00 hod.

Súťaž prebieha od 1. 6. do 31. 8. 2024.

Kúp si plechovku HELL ENERGY alebo HELL ICE COFFEE kdekoľvek na Slovensku. Zaregistruj sa na webe, odfoť alebo naskenuj obrázok svojho dokladu o nákupe, zadaj kód (prvých osem znakov OKP) pokladničného dokladu z nákupu, ktorý si uskutočnil kdekoľvek na Slovensku a môžeš vyhrať niektorú z cien.

Celkovo hráme o 1x Skúter HONDA PCX 125, 10x 500 € (po zdanení), 3x SMART LED TV Samsung UE65CU7172 65", 3x Herná konzola PlayStation 5 Slim, 3x Apple iPhone 14 128G, 3x Apple Watch SE GPS 44mm, 3x Reproduktor JBL Flip 6 Black, 10x Chladnička HELL ENERGY, 20x Ruksak HELL ICE COFFEE, 20x osuška HELL ENERGY, 20x Kufrík HELL ENERGY, 20x Kufrík HELL ICE COFFEE, 20x Kartón HELL ENERGY, 20x Kartón HELL ICE COFFEE

  1. Vecná výhra: Výherca zodpovedá za riadne zdanenie svojej výhry (vecná cena), ak jej hodnota presiahne sumu 350,00 EUR.
  2. Výhra (peňažná): je zdaniteľným príjmom podľa § 8 ods. 1 písm. j) zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov, pričom výhra (cena) v hodnote neprevyšujúcej sumu 350 EUR (tristopäťdesiat eur) je v súlade s § 9 ods. 2 písm. oslobodená od dane. Daň sa vyberá zrážkou vo výške 19 % podľa § 43 ods. 3 písm. a zrážku dane je povinný vykonať platiteľ dane, ktorým je vyhlasovateľ.
Nie, na skrátenom pokladničnom doklade nemôžeme skontrolovať, či ste nakúpili výrobky HELL ENERGY alebo HELL ICE COFFEE. Tieto pokladničné doklady budú automaticky vyradené zo žrebovania.
Do súťaže sú automaticky zaradené všetky nákupy uskutočnené v našom internetovom obchode www.hellenergystore.sk v termíne od 10.6.2024 do 31.8.2024. Nie je preto potrebné sa registrovať. Stornované a nevyplatené objednávky nebudu zaradené do žrebovania. Jeden nákup na eshope resp. objednávka = dve možnosti výhry (tzn. jedna možnosť výhry + jedna možnosť výhry = dvojnasobná možnosť na výhru pri žrebovaní)
Nie neplatí. Je potrebné sa zaregistrovať nanovo do aktuálnej súťaže.

Vyskúšaj sa zaregistrovať na inom zariadení (mobil / tablet / PC) alebo inom webovom prehliadači. Ak sa aj napriek tomu nedarí napíš e-mail na info@hellenergy-sutaze.sk. Odpovieme ti v pracovných dňoch medzi 9.00 – 16.00 hod.

Nesprávne pridaný pokladničný doklad alebo fotka pokladničného dokladu nie je problém. Možeš jednoducho pokladničný doklad odstrániť a zadať ho ešte raz.
Pokladničný doklad, ktorý nahrávam do systému musí byť vo formáte obrázku t.j. (jpg, png, bmp). Nie PDF.
Áno, zaregistrovaný pokladničný doklad nevyhadzuj. V prípade výhry budeme požadovať doloženie pokladničného dokladu, s ktorým si bol vyžrebovaný. Ak účtenku nedoložíš, nemôžeme urobiť jeho kontrolu a tvoju výhru overiť, a teda na výhru strácaš nárok a pripadne prvému vyžrebovanému náhradníkovi.
Výhercovia budú vyžrebovaní dňa 3.9.2024 za účasti notára. Výsledky budú zverejnené na webstránke a výhercovia budú oboznámení e-mailom.
Jeden pokladničný doklad = jedna možnosť výhry. Jeden nákup na eshope resp. objednávka = dve možnosti výhry. Každý ďalší pridaný pokladničný doklad alebo objednávka na eshope násobí šancu výhry (tzn. jedna možnosť výhry + jedna možnosť výhry = dvojnasobná možnosť na výhru pri žrebovaní)
Výhercu vyberieme náhodne žrebovaním po uplynutí termínu súťaže (3.9.2024). Výhercu vyžrebujeme pomocou počítačového algoritmu, a to zo všetkých registrácií, ktoré v danej súťaži príjmeme.

Výhru ti doručíme najneskôr do 30 kalendárnych dní od skončenia súťaže na adresu, ktorú uvedieš v registrácii. Doručovacia adresa musí byť na území Slovenskej republiky. Doručovacia adresa nesmie byť P. O. Box.

Nie, veková hranica pre účasť na súťaži je 18 rokov.

VÝHERCOVIA

Žrebovanie prebehne dňa 3.9.2024 za prítomnosti notára, ktorý osvedčí priebeh žrebovania.

Vyžrebovaní výhercovia budú zverejnení na webovej stránke www.hellenergy-sutaze.sk
„Letná súťaž s HELL ENERGY 2024“ a oboznámení e-mailom.